אודותינו

 אודות חברה קוליברי ישראל 
חברת קוליברי ישראל מייבאת סירות גומי מאוקריאנה כיבואנית רשמית לקוליברי אוקריאנה  משנת 2012 כבר 10 שנים עם אחריות ל 3 שנים על כל סירה בכל פגם יצור או בעיה בהדבקות או בהלחמות של הסירה אנו פה לרשותכם למתן שירות 
הסבר על החברה האם קוליברי אוקריאנה.
מאז 1995, חברת KOLIBRI לייצור סירות היא יצרנית אוקראינית מובילה ואחת היצרניות החזקות ביותר של סירות קטנות באירופה.

הסימן המסחרי KOLIBRI מייצג סירות  וציוד לדייג,  ונופש על המים

KOLIBRI Boat Manufacturing Company היא היצרנית היחידה של סירות גומי ברמה גבוה קטנים באוקראינה עם מתקני ייצור משלה המייצרים כמעט את כל החלקים, האביזרים והציוד האופציונלי לסירות שלה.

כל הסירות של KOLIBRI מתוכננות, נבדקו ומוכנסות לייצור סדרתי, בקנה מידה קטן או יחיד על ידי אנשי המקצוע של לשכת הבנייה של חברת KOLIBRI Boat Manufacturing.

מוצרי KOLIBRI מפותחים בהתאם לכללים לסיווג ובנייה של בתי מלאכה (אוקראינה, 2015), תקני ISO המסדירים ייצור מלאכות קטנות ומיוצרים בהתאם להנחיית האיחוד האירופי 2013/53/EU.

KOLIBRI Boat Manufacturing Company היא היצרנית והספקית הרשמית של סירות עם מנועים וציוד של חברת ברונסוויק (Mercury TM, Motorguide, Mercury Mercruiser, Quicksilver וכו').

KOLIBRI Boat Manufacturing Company היא היצרן והספק הרשמי של מוצרים לצרכי הכוחות הצבאיים של אוקראינה (NCAGE: A02SJ, SEGS5).

חברת KOLIBRI לייצור סירות משתפת פעולה עם משרד ההגנה של אוקראינה, המשטרה הלאומית של אוקראינה, שירות החירום הממלכתי של אוקראינה, Ukrspetsexport State Enterprise, Ukroboronservis State Enterprise, Chernomorneftegaz State Joint Stock Company, Nibulon JV ומבנים מדינתיים, ציבוריים ומסחריים אחרים .

אנו גאים בהישגים שלנו, שכן כולם מבוססים על שנים רבות של עבודה רצינית של כל עובד ושל החברה כולה.

חברת KOLIBRI פירושה הבנת צרכי הלקוח והיכולת למצוא תמיד מקורות לצמיחה והתפתחות. אנו משתפים פעולה עם לקוחות רבים מזה שנים, מה שממחיש את רצינות הגישה שלנו לעסקים ואת סיכויי העתיד המצוינים.

חברת KOLIBRI פועלת כיום לא רק על הרחבה מתמדת של מגוון המוצרים, אלא גם מחזקת את מעמדה בשווקים הזרים והלאומיים.

רשת הסוחרים של חברת KOLIBRI כוללת יותר משלוש מאות נציגים רשמיים ביותר מעשרים מדינות בעולם.

חשוב לנו שאיכות המוצרים והשירות יהיו תמיד ברמה גבוהה, שכן זו הסיבה שלקוחותינו בוחרים בנו.

אנו דואגים לבטיחות הלקוחות שלנו והמוצרים שלנו, לכן חברת KOLIBRI לייצור סירות מעניקה אחריות לשלוש שנים לתפרים וצינורות של הסירות המתנפחות ואחריות לשנה על חלקים ואביזרים לשימוש ביתי. יתרה מכך, מרכזי השירות של היצרן מספקים אחריות ושירות לאחר אחריות לכל מוצרי KOLIBRI

אנחנו הכי טובים!
תנו אמון בטובים ביותר, הישארו עם אנשי המ
.container { max-width: 100% !important; }
.container { max-width: 100% !important; }